چند ساله ناصر ملک مطیعی فضای مجازی اینترنت

چند ساله: ناصر ملک مطیعی فضای مجازی اینترنت فرهنگ فعالیت فرهنگ و هنر سینما چهره های سینمایی

گت بلاگز اخبار حوادث مرد همسرکش که گمان می کرد زنش در شکم او ردیاب کارگذاشته،بیمار روانی است / پزشکی قانونی

کشور عزیزمان ایران نوشت:درپی این تماس بسرعت تیمی از مأموران کلانتری 157 مسعودیه پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت بررسی عنوان به محل اتفاق در طبقه چهارم ساختمان چه

پزشکی قانونی: مرد همسرکش که گمان می کرد زنش در شکم او ردیاب کارگذاشته،بیمار روانی است

عبارات مهم : پزشکی

27اردیبهشت امسال مردی در تماس با پلیس از قتل همسرش خبر داد.

کشور عزیزمان ایران نوشت:درپی این تماس بسرعت تیمی از مأموران کلانتری 157 مسعودیه پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت بررسی عنوان به محل اتفاق در طبقه چهارم ساختمان چهار طبقه ای درجنوب شهر اعزام شدند.

مأموران بعد از ورود به منزل با جسد زن 47 ساله ای در حمام روبه رو شدند که طناب پرده دور گردنش پیچیده شده است بود.بلافاصله تحقیقات از شوهر 50 ساله قربانی ماجرا شروع شد که او به بازپرس گفت: «24 سال قبل با همسرم ازدواج کردم و دو دختر داریم، البته در وقت وقوع قتل دخترانم مدرسه بودند. از زمانی که با همسرم ازدواج کردم او داخل شکم من ردیاب گذاشته و هر جا که می رفتم ردزنی می کرد.ساعتی قبل دعوای ما از داخل اتاق پذیرایی شروع شد که به داخل حمام کشیده شد. بعد هم در حمام با طناب او را خفه کردم و بعد از قتل با پلیس تماس گرفتم.»

مرد همسرکش که گمان می کرد زنش در شکم او ردیاب کارگذاشته،بیمار روانی است / پزشکی قانونی

از آنجا که این مرد مدت ها ماده مخدر «شیشه» مصرف می کرد بازپرس جنایی دستور داد تا اوضاع معنوی و روانی قاتل در پزشکی قانونی بررسی شود. بدهید ترتیب کارشناس های پزشکی قانونی اعلام کردند عامل قتل هنگام ارتکاب جرم گرفتار جنون شدید بوده است.

با اعلام نظر کارشناسان پزشکی قانونی، بازپرس پرونده دستور داد تا قاتل در یک بیمارستان روانی خوابیدن شود ولی این آخر ماجرا نبود، آیا که پدرزن عامل قتل به نظریه پزشکی قانونی اعتراض کرد و به این ترتیب پرونده او دوباره به پزشکی قانونی فرستاده شد. صبح دیروزنیز پزشکی قانونی نظریه کارشناسی را به دادسرای جنایی فرستاد و متهم بار دیگر از سوی هیأت سه نفره پزشکی قانونی بیمار روانی آشنا شد.

کشور عزیزمان ایران نوشت:درپی این تماس بسرعت تیمی از مأموران کلانتری 157 مسعودیه پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت بررسی عنوان به محل اتفاق در طبقه چهارم ساختمان چه

واژه های کلیدی: پزشکی | قانونی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz